Wyniki wyszukiwania dla:

Czy zwracasz uwagę na to z jakiego korzystasz bankomatu? - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Sieć bankomatów banków spółdzielczych jest rozsiana po całej Polsce i obejmuje na dzień dzisiejszy około 4000 bankomatów, zlokalizowanych zarówno w bardzo dużych miastach jak i w małych miejscowościach.

W wielu miastach dostępne dla klientów są wyłącznie bankomaty banków spółdzielczych, ponieważ inne banki nie oferują swoich usług. Jest tak między innymi w niektórych miejscowościach w których mamy swoje oddziały – w Białośliwiu, Miasteczku Krajeńskim, Szydłowie.

Dla porównania jeden z wiodących banków w Polsce posiada sieć niespełna 3000 bankomatów.

Jako bank lokalny zawsze dążyliśmy do tego by nasz klient miał dostęp do gotówki wszędzie gdzie się znajduje – na spacerze w Świnoujściu czy podczas zwiedzania szlaków turystycznych w Ustrzykach Dolnych. Nasi klienci w żadnym z 4000 bankomatów banków SGB oraz BPS S.A. i zrzeszonych banków spółdzielczych nie zapłacą prowizji.

 

Podróżując po Polsce zwróć uwagę na to z jakiego bankomatu wypłacasz środki, rekomendujemy korzystanie z bankomatów naszej sieci.

Jeżeli jednak jesteś klientem innego banku, zanim wypłacisz środki z bankomatu naszej sieci dowiedz się w banku, który prowadzi rachunek, czy nie zapłacisz prowizji. Dlaczego w swoim banku? Ponieważ to Twój bank określa jakie koszty ponosisz za wypłatę z obcego bankomatu. Według rankingu kont osobistych opublikowanego na portalu bankier.pl, niektóre banki pobierają za wypłatę z obcego bankomatu prowizję w wysokości nawet 3,5% wypłacanej kwoty.

Jeżeli mieszkasz na terenie naszej działalności, masz konto w innym banku, który obciąża Cię wysokimi prowizjami za wypłaty z naszego bankomatu – przelicz czy Ci się to opłaca.

Mając konto w NBS Banku za wypłatę z tego samego bankomatu nic nie zapłacisz. Zapraszamy do naszych placówek – nasi pracownicy policzą ile możesz zaoszczędzić przenosząc konto do NBS Banku.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności