Wyniki wyszukiwania dla:

Dla firmy - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Dla Ciebie

Odkryj nasze unikalne rozwiązania finansowe, stworzone dla Ciebie, by spełniać Twoje marzenia i zapewnić Ci stabilną przyszłość

Dowiedz się więcej

Dla Firmy

Transparentna współpraca bez gwiazdek i ukrytych opłat. Usługi finansowe, stworzone dla Twojej Firmy, aby wspierać jej rozwój i sukces

Dowiedz się więcej

Dla Rolnika

Jesteśmy Twoimi partnerami w rozwoju gospodarstwa. Sprawdź nasze rozwiązania finansowe, stworzone dla Rolników, by pomóc w efektywnym zarządzaniu gospodarstwem

Dowiedz się więcej

Oferta dla małych i średnich firm

Zobacz 5 top produktów dla klientów firmowych, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Każdy z nich ma świetne warunki, zadbaj o swoje finanse w najlepszy możliwy sposób. Sprawdź, który z nich będzie najlepszy dla Ciebie!

NBS Konto dla Firmy

Pakiet stworzony specjalnie dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób prowadzących działalność zarobkową na własny rachunek oraz wspólników spółek cywilnych.

Dowiedz się więcej
03

#świadomefinanse

Bankowy świat bez tajemnic.

Bądź świadomym przedsiębiorcą

Na blogu odnosimy się do bieżących spraw świata finansów, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące kredytów i innych spraw finansowych. Staramy się także nawiązywać do problemów i wyzwań stawianych przedsiębiorców w zakresie finansów i bankowości. Poruszamy tematy bliskie każdemu prowadzącemu własny biznes – wyjaśniamy zawiłości wymogów ustawowych.

Wszystko to robimy w duchu promowania świadomych finansów. Prowadzimy nasz blog z myślą o tym, aby pomóc wszystkim lepiej zrozumieć świat finansów i umożliwić im łatwiejsze podejmowanie decyzji w zakresie swoich wydatków i inwestycji. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej!

Blog Świadome Finanse

#ŚWIADOME FINANSE

Podejmuj świadome decyzje finansowe. Dowiedz się, jak skuteczniej zarządzać finansami swojej firmy i bezpiecznie korzystać z usług bankowych.

Bankowość elektroniczna

Zarządzaj finansami z każdego miejsca o dowolnej porze

 

Bankowość elektroniczna bez tajemnic – korzystaj ze wszystkich możliwości naszych nowoczesnych aplikacji mobilnych oraz rozbudowanej bankowości internetowej.

 

Pamiętaj, że mamy tu wszystko. Korzystaj z bezpiecznej formy gospodarowania finansami – zarówno prywatnymi, jak i firmowymi. Oszczędzaj czas i pieniądze – większość swoich spraw załatwisz on-line.

 

Dowiedz się wszystkiego na temat naszych nowoczesnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne pieniądze w Internecie

 

W Nadnoteckim Banku Spółdzielczym dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy. W naszym systemie bankowości elektronicznej stosujemy zaawansowane rozwiązania techniczne, aby korzystanie z usługi było nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne.

 

Wszelkie informacje, które przekazujesz są chronione zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

 

Poznaj podstawowe zasady bezpieczeństwa w Sieci.

Dowiedz się więcej

Twoje środki są podwójnie chronione

 

Środki zdeponowane w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym są chronione przez dwa systemy – BFG i IPS-SGB.

 

Jesteśmy podmiotem objętym obowiązkowym systemem gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych, zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

 

Dodatkowo Nadnotecki Bank Spółdzielczy jest uczestnikiem Systemu Ochrony SGB – instytucji ustawowo zapewniającej płynność i wypłacalność banków należących do systemu.

System Ochrony SGB zapewnia również stworzenie bezpiecznej i stabilnej grupy bankowej oraz wzajemną pomoc, współpracę i ochronę interesów ekonomicznych i prawnych uczestników.

Dowiedz się więcej

Nasze wartości

Dlaczego warto wybrać nasz bank?

Zero ukrytych kosztów

Stawiamy na transparentność.

Bank blisko Ciebie

Bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem na każdym etapie współpracy.

Mały, wielki bank

Kompetencje i bezpieczeństwo poparte przez ponad 95 lat tradycji.

Regionalny Partner

Budujemy silne relacje oparte o partnerstwo w biznesie.

Ponad 95 lat tradycji

Istniejemy od 1926 roku.

Proste i bezwarunkowe promocje

Bez gwiazdek i drobnego druczku.

Etyczna sprzedaż

Budowanie długotrwałych relacji opieramy na uczciwości.

Bezpieczeństwo i poufność

Jesteśmy strażnikami Twoich finansów.

 • Zero ukrytych kosztów

  Stawiamy na transparentność.

 • Bank blisko Ciebie

  Bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem na każdym etapie współpracy.

 • Mały, wielki bank

  Kompetencje i bezpieczeństwo poparte przez ponad 95 lat tradycji.

 • Regionalny Partner

  Budujemy silne relacje oparte o partnerstwo w biznesie.

 • Ponad 95 lat tradycji

  Istniejemy od 1926 roku.

 • Proste i bezwarunkowe promocje

  Bez gwiazdek i drobnego druczku.

 • Etyczna sprzedaż

  Budowanie długotrwałych relacji opieramy na uczciwości.

 • Bezpieczeństwo i poufność

  Jesteśmy strażnikami Twoich finansów.

Bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna bez ograniczeń – korzystaj ze wszystkich możliwości naszych nowoczesnych aplikacji mobilnych oraz rozbudowanej bankowości internetowej. Pamiętaj, że mamy tu wszystko. Korzystaj z bezpiecznej formy autoryzowania operacji w wariancie wieloosobowym – czuj się bezpiecznie udostępniając pracownikom dostęp do rachunku. Oszczędzaj czas i pieniądze – większość swoich rozliczeń załatwisz on-line. Dowiedz się wszystkiego na temat naszych nowoczesnych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komunikaty

Zobacz wszystkie

Mapa naszych odziałów i bankomatów

Spotkaj się z naszymi doświadczonymi doradcami w placówkach. Sprawdź lokalizacje na mapie i dowiedz się o godzinach pracy oddziałów. W NBS Banku szanujemy Twój czas – możemy umówić się na konkretny dzień i godzinę.

odziały

bankomaty

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności