Wyniki wyszukiwania dla:

Dla Rolnika - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Dla Ciebie

Odkryj nasze unikalne rozwiązania finansowe, stworzone dla Ciebie, by spełniać Twoje marzenia i zapewnić Ci stabilną przyszłość

Dowiedz się więcej

Dla Firmy

Transparentna współpraca bez gwiazdek i ukrytych opłat. Usługi finansowe, stworzone dla Twojej Firmy, aby wspierać jej rozwój i sukces

Dowiedz się więcej

Dla Rolników

Jesteśmy Twoimi partnerami w rozwoju gospodarstwa. Sprawdź nasze rozwiązania finansowe, stworzone dla Rolników, by pomóc w efektywnym zarządzaniu gospodarstwem

Dowiedz się więcej

Oferta dla małych i średnich gospodarstw

Zobacz 5 top produktów dla branży AGRO, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Każdy z nich ma świetne warunki, zadbaj o swoje finanse w najlepszy możliwy sposób. Sprawdź, który z nich będzie najlepszy dla Ciebie!

#świadomefinanse

Bankowy świat bez tajemnic.

Bądź świadomym rolnikiem

Na blogu odnosimy się do bieżących spraw świata finansów, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące kredytów i innych spraw finansowych. Staramy się także nawiązywać do problemów i wyzwań stawianych rolnikom i przedsiębiorcom w zakresie finansów i bankowości. Poruszamy tematy bliskie każdemu prowadzącemu własny biznes – wyjaśniamy zawiłości wymogów ustawowych.

Wszystko to robimy w duchu promowania świadomych finansów. Prowadzimy nasz blog z myślą o tym, aby pomóc wszystkim lepiej zrozumieć świat finansów i umożliwić im łatwiejsze podejmowanie decyzji w zakresie swoich wydatków i inwestycji. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej!

Blog Świadome Finanse

#ŚWIADOME FINANSE

Podejmuj świadome decyzje finansowe. Dowiedz się, jak skuteczniej zarządzać finansami swojego gospodarstwa i bezpiecznie korzystać z usług bankowych.

Bankowość elektroniczna

Zarządzaj finansami z każdego miejsca o dowolnej porze

Bankowość elektroniczna bez tajemnic – korzystaj ze wszystkich możliwości naszych nowoczesnych aplikacji mobilnych oraz rozbudowanej bankowości internetowej.

 

Pamiętaj, że mamy tu wszystko. Korzystaj z bezpiecznej formy gospodarowania finansami – zarówno prywatnymi, jak i firmowymi. Oszczędzaj czas i pieniądze – większość swoich spraw załatwisz on-line.

 

Dowiedz się wszystkiego na temat naszych nowoczesnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne pieniądze w Internecie

W Nadnoteckim Banku Spółdzielczym dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy. W naszym systemie bankowości elektronicznej stosujemy zaawansowane rozwiązania techniczne, aby korzystanie z usługi było nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne.

 

Wszelkie informacje, które przekazujesz są chronione zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

 

Poznaj podstawowe zasady bezpieczeństwa w Sieci.

Dowiedz się więcej

Twoje środki są podwójnie chronione

Środki zdeponowane w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym są chronione przez dwa systemy – BFG i IPS-SGB.

 

Jesteśmy podmiotem objętym obowiązkowym systemem gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych, zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

 

Dodatkowo Nadnotecki Bank Spółdzielczy jest uczestnikiem Systemu Ochrony SGB – instytucji ustawowo zapewniającej płynność i wypłacalność banków należących do systemu.

System Ochrony SGB zapewnia również stworzenie bezpiecznej i stabilnej grupy bankowej oraz wzajemną pomoc, współpracę i ochronę interesów ekonomicznych i prawnych uczestników.

 

Dowiedz się więcej

Nasze wartości

Dlaczego warto wybrać nasz bank?

Zero ukrytych kosztów

Stawiamy na transparentność.

Bank blisko Ciebie

Bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem na każdym etapie współpracy.

Mały, wielki bank

Kompetencje i bezpieczeństwo poparte przez ponad 95 lat tradycji.

Regionalny Partner

Budujemy silne relacje oparte o partnerstwo w biznesie.

Ponad 95 lat tradycji

Istniejemy od 1926 roku.

Proste i bezwarunkowe promocje

Bez gwiazdek i drobnego druczku.

Etyczna sprzedaż

Budowanie długotrwałych relacji opieramy na uczciwości.

Bezpieczeństwo i poufność

Jesteśmy strażnikami Twoich finansów.

 • Zero ukrytych kosztów

  Stawiamy na transparentność.

 • Bank blisko Ciebie

  Bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem na każdym etapie współpracy.

 • Mały, wielki bank

  Kompetencje i bezpieczeństwo poparte przez ponad 95 lat tradycji.

 • Regionalny Partner

  Budujemy silne relacje oparte o partnerstwo w biznesie.

 • Ponad 95 lat tradycji

  Istniejemy od 1926 roku.

 • Proste i bezwarunkowe promocje

  Bez gwiazdek i drobnego druczku.

 • Etyczna sprzedaż

  Budowanie długotrwałych relacji opieramy na uczciwości.

 • Bezpieczeństwo i poufność

  Jesteśmy strażnikami Twoich finansów.

Bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna bez ograniczeń – korzystaj ze wszystkich możliwości naszych nowoczesnych aplikacji mobilnych oraz rozbudowanej bankowości internetowej. Pamiętaj, że mamy tu wszystko.

 

Oszczędzaj czas i pieniądze – większość swoich rozliczeń załatwisz on-line. Dowiedz się wszystkiego na temat naszych nowoczesnych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komunikaty

Zobacz wszystkie

Mapa naszych odziałów i bankomatów

Spotkaj się z naszymi doświadczonymi doradcami w placówkach. Sprawdź lokalizacje na mapie i dowiedz się o godzinach pracy oddziałów. W NBS Banku szanujemy Twój czas – możemy umówić się na konkretny dzień i godzinę.

odziały

bankomaty

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności