Wyniki wyszukiwania dla:

Bankowy Fundusz Gwarancyjny - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Nadnotecki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Białośliwiu przy ul. Kościuszki 41, jest podmiotem objętym obowiązkowym systemem gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych, zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U. z 2016r., poz. 996 z późn. zm.).

 

Informacje o uczestnictwie w obowiązkowym systemie gwarantowania depozytów i zasadach jego funkcjonowania, w tym o zakresie podmiotowym i przedmiotowym ochrony przysługującej ze strony tego systemu, w tym kwocie określającej maksymalną wysokość gwarancji oraz rodzaje osób i podmiotów, które mogą być uznane za deponenta określone zostały w Arkuszu informacyjnym dla deponentów.

 

Więcej informacji dotyczących systemu gwarantowania depozytów znajdą Państwo na stronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności