Wyniki wyszukiwania dla:

Ubezpieczenia - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie

Wybierając ubezpieczenie na życie i zdrowie otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach dla Ciebie i Twoich bliskich.

Sprawdź

OC w życiu prywatnym

Każdy z nas codziennie podejmuje różne działania i decyzje, które mogą mieć wpływ na innych ludzi – czasami bardzo negatywny. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym pokryje szkody wyrządzone nie tylko zalaniem sąsiada, ale również szkody związane z użytkowaniem roweru, hulajnogi, drona czy posiadaniem zwierząt.

Sprawdź

Ubezpieczenie szkolne

Ubezpieczenie chroni Twoje dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków. Działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, w domu, na wakacjach.

Sprawdź

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne chroni turystów podczas wyjazdów za granicę lub w kraju. Może obejmować różne rodzaje ochrony, takie jak ubezpieczenie od kosztów leczenia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu i sprzętu oraz ubezpieczenie od nieoczekiwanych wydarzeń, takich jak opóźnienia lotów czy odwołanie wyjazdu.

Sprawdź

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Ubezpieczenia, które chronią dom lub mieszkanie przed różnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, powódź czy kradzież.

 

Z naszym ekspertem ubezpieczeniowym określisz, jakiego rodzaju ochrony potrzebujesz dla swojego domu i dobierzesz odpowiednią polisę.

Sprawdź

Ubezpieczenie OZE

Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii i skorzystaj z jego innowacyjnego zakresu!

Sprawdź

Ubezpieczenie samochodu

Wybierając ubezpieczenie samochodu, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i zdecydować, jaki rodzaj ochrony będzie najlepszy dla naszego pojazdu i naszych potrzeb.

 

Najlepsze rozwiązanie pomoże wybrać nasz ekspert ubezpieczeniowy.

Sprawdź

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności