Wyniki wyszukiwania dla:

Partnerzy - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Generali Polska


Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.

Grupa Generali zajmuje czołową pozycję na globalnym rynku ubezpieczeniowym dzięki podstawowym wartościom, takim jak jakość, przejrzystość i rzetelność, na których od zawsze opiera swoją działalność.

PZU SA

PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Mennica

Mennica, należąca do grupy Goldenmark jest jednym z największych dystrybutorów złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Jest obecna na rynku od 2010 roku i od początku działalności nawiązuje do tradycji menniczej Wrocławia.

SGB Leasing

SGB Leasing jest firmą z ponad 20 letnią tradycją. Należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Uzupełniając jej szeroką gamę produktów finansowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie leasingu na najwyższym poziomie. Współpracując, zaspakaja potrzeby inwestycyjne Klientów od jednorazowego zakupu środka trwałego do wieloetapowych inwestycji.

Firma Faktorzy S.A.

Firma Faktorzy S.A. jest spółką powiązaną kapitałowo z SGB-Bank S.A. Celem działalności spółki jest świadczenie komplementarnych w stosunku do produktów bankowych, usług finansowych w zakresie faktoringu i wykupu wierzytelności, dedykowanych do Klientów poszukujących kompleksowych rozwiązań finansowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności