Wyniki wyszukiwania dla:

Karty - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Karty debetowe

Karta do bankomatu - NBS Karta dla Ciebie

NBS Karta dla Ciebie to innymi słowy – lokalna debetowa karta płatnicza. Służy ona wyłącznie do wypłaty gotówki z bankomatów własnych NBS Banku. To świetna opcja dla osób, które chcą mieć dostęp do wypłaty pieniędzy w bankomacie a boją się płatności bezgotówkowych.

Sprawdź

Karta walutowa

Planując zagraniczne wakacje lub wyjazd do pracy warto zapobiegawczo mieć w portfelu kartę walutową – międzynarodową kartę płatniczą wyposażoną w funkcję zbliżeniową, za pomocą której można dysponować środkami na rachunku, dokonując transakcji w kraju i za granicą.

Sprawdź

Karta debetowa - Karta VISA dla Ciebie

Nie lubisz nosić ze sobą gotówki? Cenisz sobie możliwość płatności bezgotówkowych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet. Chcesz mieć dostęp do swojej gotówki 24h na dobę, 7 dni w tygodniu? A może często podróżujesz i nie chcesz tracić na podwójnym przewalutowaniu przy płatności w obcej walucie? Międzynarodowa debetowa karta płatnicza VISA to idealny pomysł dla Ciebie.

Sprawdź

Karta debetowa - Karta Mastercard dla Ciebie

Nie lubisz nosić ze sobą gotówki? Cenisz sobie możliwość płatności bezgotówkowych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet. Chcesz mieć dostęp do swojej gotówki 24h na dobę, 7 dni w tygodniu? Międzynarodowa debetowa karta płatnicza to idealny pomysł dla Ciebie. Dowiedz się więcej o karcie do konta osobistego o unikalnym pionowym designie.

Sprawdź

Karty inne

Karta przedpłacona

Wpłacaj ile potrzebujesz i korzystaj z karty przedpłaconej do płacenia rachunków, robienia zakupów w sklepie lub przez Internet. Możesz płacić nią wszędzie, gdzie akceptowane są karty Mastercard lub Maestro. Jeżeli masz obawy do płacenia kartą przez Internet to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Sprawdź

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności