Wyniki wyszukiwania dla:

Usługi - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Bankowość elektroniczna i mobilna

Aplikacja mobilna Nasz Bank

Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie łatwe, wygodne i przyjemne! Korzystaj z dostępu do konta z dowolnego miejsca i w każdym czasie.

Sprawdź

Aplikacja mobilna SGB Mobile

Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie łatwe, wygodne i przyjemne! Korzystaj z dostępu do konta z dowolnego miejsca i w każdym czasie – miej bank w zasięgu ręki.

Sprawdź

E-urząd

Swoje urzędowe sprawy załatwisz już bez wychodzenia z domu! Posiadając konto w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym możesz potwierdzać online swoją tożsamość wśród szerokiego grona usługodawców z wielu różnych branż.

Sprawdź

Bankowość internetowa

Kontroluj swój rachunek o dowolnej porze, z dowolnego miejsca! Dokonuj wygodnie podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzaj stan swoich oszczędności dzięki usłudze Internet banking.

Twój czas jest dla nas cenny, dlatego mamy nadzieję, że możliwości jakie daje Internet, w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.

Sprawdź

Szybkie płatności

Xiaomi Pay

Dzięki Xiaomi Pay dokonasz płatności zbliżeniowych za pomocą smartbandów Xiaomi z modułem NFC i smartfona dowolnej marki. Wszystkie transakcje są bezpieczne i stale chronione dzięki tokenizacji.

Sprawdź

Fitbit Pay

Dzięki Fitbit Pay dokonasz płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jak i smartbandy. Wszystkie transakcje są bezpieczne i stale chronione dzięki tokenizacji.

Sprawdź

Garmin Pay

Dzięki zegarkom z płatnościami mobilnymi Garmin Pay dokonasz szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji zbliżeniowych.

Sprawdź

Google Pay

Płatności online szybkie jak kliknięcie. Google Pay to prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach i internecie przy użyciu smartfona.

Sprawdź

Apple Pay

Dzięki Apple Pay płacenie w sklepach, aplikacjach i sklepach internetowych jest łatwe, bezpieczne i poufne. Poznaj zalety usługi.

Sprawdź

BLIK

BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze.

Pozwala płacić za zakupy i wypłacać pieniądze z bankomatów bez użycia karty.

 

Sprawdź

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie

Wybierając ubezpieczenie na życie i zdrowie otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach dla Ciebie i Twoich bliskich.

Sprawdź

OC w życiu prywatnym

Każdy z nas codziennie podejmuje różne działania i decyzje, które mogą mieć wpływ na innych ludzi – czasami bardzo negatywny. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym pokryje szkody wyrządzone nie tylko zalaniem sąsiada, ale również szkody związane z użytkowaniem roweru, hulajnogi, drona czy posiadaniem zwierząt.

Sprawdź

Ubezpieczenie szkolne

Ubezpieczenie chroni Twoje dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków. Działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, w domu, na wakacjach.

Sprawdź

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne chroni turystów podczas wyjazdów za granicę lub w kraju. Może obejmować różne rodzaje ochrony, takie jak ubezpieczenie od kosztów leczenia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu i sprzętu oraz ubezpieczenie od nieoczekiwanych wydarzeń, takich jak opóźnienia lotów czy odwołanie wyjazdu.

Sprawdź

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Ubezpieczenia, które chronią dom lub mieszkanie przed różnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, powódź czy kradzież.

 

Z naszym ekspertem ubezpieczeniowym określisz, jakiego rodzaju ochrony potrzebujesz dla swojego domu i dobierzesz odpowiednią polisę.

Sprawdź

Ubezpieczenie OZE

Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii i skorzystaj z jego innowacyjnego zakresu!

Sprawdź

Ubezpieczenie samochodu

Wybierając ubezpieczenie samochodu, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i zdecydować, jaki rodzaj ochrony będzie najlepszy dla naszego pojazdu i naszych potrzeb.

 

Najlepsze rozwiązanie pomoże wybrać nasz ekspert ubezpieczeniowy.

Sprawdź

Waluty

Kantor walutowy

Wymieniaj waluty po korzystnym kursie w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym:

 

  • Dolar amerykański,
  • Euro,
  • Funt brytyjski.
Sprawdź

Western Union

Western Union to szybki i pewny sposób przekazywania pieniędzy. W zależności od wybranego przekazu pieniężnego, przekazywane środki są dostępne dla odbiorcy nawet w kilka minut.

Sprawdź

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności