Wyniki wyszukiwania dla:

Usługi - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Bankowość elektroniczna i mobilna

Aplikacja mobilna Nasz Bank

Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie łatwe, wygodne i przyjemne! Korzystaj z dostępu do konta z dowolnego miejsca i w każdym czasie.

Sprawdź

Aplikacja mobilna SGB Mobile

Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie łatwe, wygodne i przyjemne! Korzystaj z dostępu do konta z dowolnego miejsca i w każdym czasie – miej bank w zasięgu ręki.

Sprawdź

E-urząd

Swoje urzędowe sprawy załatwisz już bez wychodzenia z domu! Posiadając konto w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym możesz potwierdzać online swoją tożsamość wśród szerokiego grona usługodawców z wielu różnych branż.

Sprawdź

Bankowość internetowa

Kontroluj swój rachunek o dowolnej porze, z dowolnego miejsca! Dokonuj wygodnie podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzaj stan swoich oszczędności dzięki usłudze Internet banking.

Twój czas jest dla nas cenny, dlatego mamy nadzieję, że możliwości jakie daje Internet, w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.

Sprawdź

Finansowanie

Faktoring

Faktoring to usługa finansowa, polegająca na przejęciu przez firmę faktoringową należności z tytułu wystawionych przez przedsiębiorcę faktur.

 

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z tej usługi.

Sprawdź

Leasing

Szukasz prostego sposobu na sfinansowanie zakupu nowego sprzętu lub pojazdów w Twojej firmie?

Skorzystaj z oferty leasingu!

Sprawdź

Waluty

Kantor walutowy

Wymieniaj waluty po korzystnym kursie w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym:

 

  • Dolar amerykański,
  • Euro,
  • Funt brytyjski.
Sprawdź

Szybkie płatności

BLIK

BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze.

Pozwala płacić za zakupy i wypłacać pieniądze z bankomatów bez użycia karty.

 

Sprawdź

Ubezpieczenia AGRO

Ubezpieczenie upraw

Ubezpieczenie upraw polowych lub upraw w szklarniach i tunelach z powodu np. gradobicia, przymrozków wiosennych, powodzi, huraganu czy deszczu nawalnego.

W ubezpieczeniach dotowanych nawet 65% składki pokrywa budżet państwa.

Sprawdź

Ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Prowadzenie gospodarstwa rolnego do najłatwiejszych nie należy a na końcowy sukces składa się wiele czynników. Warto zatem pomyśleć o przyszłości, zapewniając sobie kompleksowe ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.
Sprawdź

Ubezpieczenie pojazdów i maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze to podstawowe narzędzia Twojej pracy. Nie przewidzisz ich zniszczeń, uszkodzeń, awarii, kradzieży oraz udziału w kolizji czy wypadku.

Obowiązkowe OC zabezpiecza tylko osoby trzecie – chcąc uchronić się przed skutkami finansowymi nieprzewidzianych sytuacji, pomyśl o rozszerzeniu ochrony swoich sprzętów rolniczych o ubezpieczenia dobrowolne.

Sprawdź

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności