14 marca 2021 otrzymaliśmy nagrodę Hit 2020 jako Bank Roku za modelowe działania marketingowe na przestrzeni 95 lat w budowaniu wizerunku Banku promujące Dolinę Noteci w oparciu o tzw. patriotyzm lokalny!

W lutym 2019 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł „Platynowy HIT 2018” za działania innowacyjne banku poprzez wprowadzenie nowoczesnych urządzeń do obsługi klientów.

Tytuł został nadany przez starostwo województwa wielkopolskiego, starostwo województwa lubuskiego oraz Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów

W 2018 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł „Złoty HIT 2017” za działalność banku w oparciu o etykę w biznesie oraz Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

22.12.2016 r. NBS Bank otrzymał pamiątkową statuetkę, z okazji jubileuszu 90-lecia swojej działalności oraz w podziękowaniu za zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności. Statuetka oraz życzenia od Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski oraz Powiatu Pilskiego zostały przekazane na ręce Pana Prezesa Banku Stanisława Pyszki, podczas XXVIII sesji Rady Powiatu w Pile z rąk Pana Eligiusza Piotra Komarowskiego – Starosty Pilskiego.

17.11.2016 r. Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał statuetkę Staszica – nagrodę w ramach konkursu im. Stanisława Staszica dla wyróżniających się przedsiębiorstw, instytucji i organizacji organizowanego przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski.

Kapituła konkursu przyznała Nadnoteckiemu Bankowi Spółdzielczemu NAGRODĘ HONOROWĄ, za 90 lat zaangażowania w budowę polskiego kapitału, wspierania inicjatyw społecznych oraz lokalnych przedsiębiorców.

Dnia 23 lutego 2013 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyła się gala związana z finałem 19. edycji konkursu „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT 2013”. Nadnotecki Bank Spółdzielczy w Białośliwiu został wyróżniony za umiejętne promowanie regionu nadnoteckiego oraz regionalnego produktu – jabłka.

23 września 2011 r. Nadnotecki Bank Spółdzielczy w ramach obchodów 795. lecia powstania Białośliwia otrzymał grawerton-deseczkę z metalowym fragmentem szyny nawiązującej do kolejki wąskotorowej. Bank wyróżnienie otrzymał za „wkład w tworzenie historii wsi Białośliwie”.

20 lutego 2011 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo – Samorządowy HIT 2010” w kategorii Organizacja i Zarządzanie, za utworzenie nowej placówki bankowej w Szydłowie.

28 maja 2010 roku w VI konkursie im. Stanisława Staszica organizowanym przez Pilską Izbę Gospodarczą, Nadnotecki Bank Spółdzielczy został wyróżniony w kategorii: „Najbardziej przyjazny Bank przedsiębiorcom regionu Północnej Wielkopolski” za wsparcie przedsiębiorców w finansowaniu ich rozwoju, w szczególności w okresie kryzysu.

7 lutego 2010 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał po raz kolejny nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2009” w kategorii Organizacja i zarządzanie za utworzenie nowych placówek bankowych oraz wprowadzenie nowych technologii, usług i produktów.

Dnia 5 października 2009 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał Certyfikat Członkostwa Pilskiej Izby Gospodarczej.

1 lutego 2009 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2008” w kategorii Organizacja i zarządzanie za utworzenie nowych placówek bankowych oraz wprowadzenie nowych technologii, usług i produktów.

27 czerwca 2008 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał Certyfikat Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” nadany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Tym samym nasz Bank otrzymał prawo do oznaczania swoich usług godłem promocyjnym „Najlepsze w Polsce” jako wyraz wysokiego poziomu świadczonych usług.

31 maja 2007 roku w konkursie organizowanym przez Pilską Izbę Gospodarczą Nadnotecki Bank Spółdzielczy został wyróżniony w kategorii „NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY BANK PRZEDSIĘBIORCOM W REGIONIE PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI w 2006 roku”.

2 lutego 2007 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał honorowy tytuł „LIDERA SUKCESU” za 2006 rok.

Społeczność szkolna zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej w Brzostowie w ramach współpracy przyznała Nadnoteckiemu Bankowi Spółdzielczemu DYPLOM PRZYJACIELA SZKOŁY.