22.12.2016 r. NBS Bank otrzymał pamiątkową statuetkę, z okazji jubileuszu 90-lecia swojej działalności oraz w podziękowaniu za zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności. Statuetka oraz życzenia od Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski oraz Powiatu Pilskiego zostały przekazane na ręce Pana Prezesa Banku Stanisława Pyszki, podczas XXVIII sesji Rady Powiatu w Pile z rąk Pana Eligiusza Piotra Komarowskiego – Starosty Pilskiego.

17.11.2016 r. Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał statuetkę Staszica – nagrodę w ramach konkursu im. Stanisława Staszica dla wyróżniających się przedsiębiorstw, instytucji i organizacji organizowanego przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski.

Kapituła konkursu przyznała Nadnoteckiemu Bankowi Spółdzielczemu NAGRODĘ HONOROWĄ, za 90 lat zaangażowania w budowę polskiego kapitału, wspierania inicjatyw społecznych oraz lokalnych przedsiębiorców.

Dnia 23 lutego 2013 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyła się gala związana z finałem 19. edycji konkursu „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT 2013”. Nadnotecki Bank Spółdzielczy w Białośliwiu został wyróżniony za umiejętne promowanie regionu nadnoteckiego oraz regionalnego produktu – jabłka.

23 września 2011 r. Nadnotecki Bank Spółdzielczy w ramach obchodów 795. lecia powstania Białośliwia otrzymał grawerton-deseczkę z metalowym fragmentem szyny nawiązującej do kolejki wąskotorowej. Bank wyróżnienie otrzymał za „wkład w tworzenie historii wsi Białośliwie”.

20 lutego 2011 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo – Samorządowy HIT 2010” w kategorii Organizacja i Zarządzanie, za utworzenie nowej placówki bankowej w Szydłowie.

28 maja 2010 roku w VI konkursie im. Stanisława Staszica organizowanym przez Pilską Izbę Gospodarczą, Nadnotecki Bank Spółdzielczy został wyróżniony w kategorii: „Najbardziej przyjazny Bank przedsiębiorcom regionu Północnej Wielkopolski” za wsparcie przedsiębiorców w finansowaniu ich rozwoju, w szczególności w okresie kryzysu.

7 lutego 2010 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał po raz kolejny nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2009” w kategorii Organizacja i zarządzanie za utworzenie nowych placówek bankowych oraz wprowadzenie nowych technologii, usług i produktów.

Dnia 5 października 2009 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał Certyfikat Członkostwa Pilskiej Izby Gospodarczej.

1 lutego 2009 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę w Konkursie „Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2008” w kategorii Organizacja i zarządzanie za utworzenie nowych placówek bankowych oraz wprowadzenie nowych technologii, usług i produktów.

27 czerwca 2008 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał Certyfikat Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” nadany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Tym samym nasz Bank otrzymał prawo do oznaczania swoich usług godłem promocyjnym „Najlepsze w Polsce” jako wyraz wysokiego poziomu świadczonych usług.

31 maja 2007 roku w konkursie organizowanym przez Pilską Izbę Gospodarczą Nadnotecki Bank Spółdzielczy został wyróżniony w kategorii „NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY BANK PRZEDSIĘBIORCOM W REGIONIE PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI w 2006 roku”.

2 lutego 2007 roku Nadnotecki Bank Spółdzielczy otrzymał honorowy tytuł „LIDERA SUKCESU” za 2006 rok.

Społeczność szkolna zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej w Brzostowie w ramach współpracy przyznała Nadnoteckiemu Bankowi Spółdzielczemu DYPLOM PRZYJACIELA SZKOŁY.