Internet Banking

Już teraz możesz kontrolować swój rachunek o dowolnej porze, z dowolnego miejsca! Bez problemu dokonasz podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzisz stan swoich oszczędności dzięki usłudze Internet banking.

Twój czas jest dla nas cenny, dlatego mamy nadzieję, że możliwości jakie daje Internet, w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.

INTERNET BANKING umożliwia między innymi:

 • sprawdzenie stanu rachunku
 • wykonywanie przelewów
 • przegląd historii operacji
 • tworzenie listy przelewów zdefiniowanych
 • definiowanie zleceń stałych
 • wydruk potwierdzenia operacji

Aby korzystać z bankowości elektronicznej wystarczy:

 • posiadać rachunek w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym
 • złożyć w banku wniosek w celu aktywacji usługi.

Demo bankowości internetowej: http://www.konto.naszbank.pl/

Więcej o bankowości internetowej: https://mobilny.naszbank.pl/ib/

Instrukcja użytkownika klienta indywidualnego.

Bankowość mobilna

Zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie łatwe, wygodne i przyjemne! Korzystaj z dostępu do konta z dowolnego miejsca i w każdym czasie.

Wersja mobilna systemu Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z usług banku na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon oraz tablet z dostępem do sieci Internet. Interfejs mobilny Internet Bankingu działa równolegle z tradycyjnym sposobem dostępu do bankowości internetowej.

Korzyści:

 • mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych – telefony komórkowe, tablety
 • wygodna i szybka kontrola środków na rachunkach
 • dostęp do środków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

Więcej o bankowości mobilnej: https://mobilny.naszbank.pl/ib/

Zobacz instrukcję użytkownika IB mobilny.

SMS Banking

Wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy, a my będziemy na bieżąco informować Ciebie o stanie środków na Twoim rachunku za pomocą usługi SMS Banking!

Usługa polega na automatycznym przesyłaniu na telefon komórkowy Klienta krótkich wiadomości tekstowych (SMS) z informacją o stanie rachunku oraz wykonanych operacjach zgodnie z dyspozycją Klienta.

Przelewy natychmiastowe

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkiej realizacji transakcji, uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej?

Teraz, dzięki  przelewom natychmiastowym Express Elixir, jest to możliwe.

Express Elixir to:

 • oszczędność czasu
 • innowacyjność
 • bezpieczeństwo

Z przelewu Express Elixir mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Przelewy realizowane są we wszystkich placówkach Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego w godzinach pracy Banku oraz w systemie bankowości elektronicznej w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy.

System Express Elixir obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa, która od ponad dwudziestu lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Limit maksymalny pojedynczej transakcji wynosi 20 tysięcy złotych. Jedynym warunkiem realizacji przelewu natychmiastowego jest dostępność usługi w banku odbiorcy.

Wykaz banków uczestniczących w systemie Express Elixir:

http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci

przelewy natychmiastowe express elixir
Sm@rt wypłaty

Sm@rt wypłaty umożliwiają korzystanie z bankomatu bez karty. Klient za pomocą Internet Bankingu, może utworzyć zlecenie w formie elektronicznego czeku, realizowane za pomocą kodu SMS. Zlecenie w takiej formie Klient może zrealizować sam lub wskazać nr telefonu, na który system ma przesłać kod innej osobie.

Sm@rt Wypłaty może utworzyć także pracownik banku na zlecenie Klienta i przekazać je w postaci SMS lub wydruku. Każde zlecenie Sm@rt wypłaty jest jednorazowe, ważne w określonym czasie oraz na określoną kwotę. Nie jest możliwe wykorzystanie kodu ponownie.

Aby skorzystać ze Sm@rt wypłaty należy podać w bankomacie kod numeryczny, aby następnie uzyskać określoną przez właściciela rachunku kwotę. Usługa dostępna jest wyłącznie w bankomatach Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego.

Doładowanie telefonów

Doładuj telefon we wszystkich sieciach!

 • w kasach
 • bezpośrednio u pracowników obsługi klienta
 • z posiadanego rachunku bankowego
 • również przez Internet

WYGODA / BEZPIECZEŃSTWO / OSZCZĘDNOŚĆ

KORZYSTAJ Z PROMOCJI OPERATORÓW!

Regulamin doładowań telefonów komórkowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

Prosimy, przepisz KOD:  captcha

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.