Rachunki walutowe

Przyjdź do naszego oddziału i poznaj korzyści z posiadania rachunku w walutach wymienialnych:

  • dolar amerykański (USD),
  • euro (EUR),
  • funt brytyjski (GBP).

 

Wymiana walut

Skorzystaj z oferty wymiany walut (USD, EUR, GBP) w naszym banku.

Proponujemy:

  • sprawną transakcję
  • atrakcyjne kursy
  • możliwość negocjacji ceny
Kantor w bankomacie

Chcesz szybko wymienić złotówki na euro lub euro na złotówki? Możesz to zrobić w jednym z naszych bankomatów recyklingowych z funkcją wymiany walut.

Obsługa kantoru jest prosta – intuicyjna. Wystarczy wybrać język (polski, angielski lub niemiecki), następnie rodzaj operacji – sprzedaż lub kupno EURO. Przed transakcją każdy Klient może sprawdzić aktualny kurs waluty oraz zapoznać się z Zasadami stosowania kursów walut w urządzeniach samoobsługowych.

Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Kantor umożliwia transakcje bez karty, dzięki czemu z usługi korzystać mogą również osoby nie posiadające karty bankomatowej i rachunków bankowych.

Adresy naszych bankomatów z funkcją wymiany walut:

89-333 Osiek nad Notecią, ul. Piękna 18a

64-920 Piła, ul. Kossaka 118

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

    Prosimy, przepisz KOD:  captcha

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.