Leasing

Szukasz prostego sposobu na sfinansowanie zakupu nowego sprzętu lub pojazdów w Twojej firmie. Skorzystaj z oferty leasingu!

Leasing to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli prowadzisz działalność produkcyjną, handlową bądź usługową i chcesz sfinansować środki trwałe w swojej firmie. Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. Dodatkowo zyskujesz:

 • korzyści podatkowe – raty leasingowe oraz opłatę wstępna wpiszesz w koszty uzyskania przychodu (leasing operacyjny)
 • odsetki i prowizje wpiszesz w koszty prowadzonej działalności (leasing finansowy),
 • finansowanie podatku VAT – nie musisz posiadać gotówki, spłacisz podatek wraz z ratami leasingowymi (leasing operacyjny),
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy,
 • minimum formalności (zapewniamy m.in. rejestrację auta i jego ubezpieczenie),
 • możliwość wyboru okresu leasingu,
 • wysokość opłaty wstępnej dostosowana do Twoich potrzeb

Dodatkowym atutem są uproszczone i skrócone procedury zawierania umów dla stałych klientów naszego Banku, ponadto każdemu Klientowi dedykujemy doradcę, który prowadzi go poprzez procedurę leasingu.

W budowaniu oferty leasingowej dla Klientów Nadnotecki Bank Spółdzielczy wspiera SGB Leasing.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

  Prosimy, przepisz KOD:  captcha

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.