Ubezpieczenie pracowników w firmie

Czy posiadasz już ubezpieczenie NNW dla Twoich pracowników?

W zależności od wybranej przez Ciebie opcji ubezpieczenie może działać m.in.:

 • w pracy,
 • w drodze do/ z pracy,
 • w życiu prywatnym,

Odwiedź jeden z naszych oddziałów i poznaj szczegółowe warunki ubezpieczenia.

Ubezpieczenie majątku firmy

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Majątek firmy jest narażony na różne niebezpieczeństwa. Niektóre z nich trudno przewidzieć. Dlatego warto skorzystać z ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk.

Ubezpieczamy między innymi budynki i budowle (np. ogrodzenia, bramy, wolno stojące maszty antenowe, urządzenia reklamowe, instalacje), wyposażenie firmy (np. maszyny, urządzenia), półprodukty, surowce, towary, wartości pieniężne (gotówka, czeki, weksle oraz przedmioty, które należą do pracowników).

Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej

Prowadzisz działalność, która jest wpisana do Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) i posiadasz majątek? Własna firma zapewnia komfort pracy, ale wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jako przedsiębiorca odpowiadasz za pracę swoją i swoich pracowników. Nie wszystko da się przewidzieć. Dlatego warto wykupić ubezpieczenie OC w PZU. Jeśli Ty lub Twój pracownik wyrządzicie komuś szkodę, ubezpieczyciel wypłaci tej osobie odszkodowanie.

Najważniejsze korzyści

 • Większa wiarygodność wobec klientów i partnerów
 • Mniejsze ryzyko prowadzonej działalności
 • Składka płatna jednorazowo lub ratalnie
 • Spełnisz wymagania kontraktowe lub przetargowe
 • Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb – możesz wykupić dodatkowe klauzule
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

  Prosimy, przepisz KOD:  captcha

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.