Wyniki wyszukiwania dla:

Portfele cyfrowe, opaski i zegarki - Nadnotecki Bank Spółdzielczy

Płatności mobilne

Wraz z SGB Bankiem od lat odpowiadamy na potrzeby swoich klientów. Jednym z wprowadzonych rozwiązań jest Mobilne przyspieszenie.

 

Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

 

Teraz możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Zalety płatności mobilnych

Płatności mobilne są wygodne, szybkie i bezpieczne. Nie musisz mieć przy sobie portfela lub gotówki, wystarczy, że masz telefon lub inne urządzenie (smartwatch, zegarek) z funkcją płatności zbliżeniowych lub aplikacją do płatności mobilnych.

 

Możesz dokonywać płatności w sklepach, na stacjach benzynowych, w restauracjach, kinie i wielu innych miejscach.

 

Nie musisz podawać danych swojej karty, a wszystkie transakcje są szyfrowane. W przypadku utraty telefonu lub innego urządzenia z portfelem cyfrowym możesz zablokować swoje konto lub usunąć aplikację do płatności mobilnych, aby zapobiec nieautoryzowanym transakcjom.

Płatności mobilne w NBS

 

Poznaj wszystkie sposoby płatności mobilnych w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym

BLIK

Google Pay

Płatności online szybkie jak kliknięcie. Google Pay to prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach i internecie przy użyciu smartfona.

Dowiedz się więcej

Apple Pay

Apple Pay to usługa płatności mobilnych, która pozwala użytkownikom iPhone’ów, iPadów i zegarków Apple Watch dokonywać płatności za pomocą ich urządzeń za pośrednictwem technologii NFC (Near Field Communication).

Dowiedz się więcej

Dokumenty do pobrania

Regulamin korzystania z kart płatniczych SGB w ramach portfeli cyfrowych

Pobierz

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności