Doładowania telefonów na kartę

Doładuj telefon we wszystkich sieciach!

  • w kasach
  • bezpośrednio u pracowników obsługi klienta
  • z posiadanego rachunku bankowego
  • również przez Internet

WYGODA / BEZPIECZEŃSTWO / OSZCZĘDNOŚĆ

KORZYSTAJ Z PROMOCJI OPERATORÓW!

Regulamin doładowań telefonów komórkowych.

Uprzejmie informujemy, że w ramach usługi firmy mogą otrzymywać bezpłatnie faktury za doładowania telefonów komórkowych.

Chcąc uzyskać fakturę za doładowanie należy jednorazowo zarejestrować się na stronie https://zasilenia.faktura.pl.
W tym celu należy podać dane firmy oraz numer doładowywanego telefonu.

Fakturę można otrzymywać w formie:

  • e-faktury – dokument wystawiany, przesyłany i przechowywany w formie elektronicznej. E-faktura od dnia 14 lipca 2005 roku ma walor faktury papierowej;
  • faktury tradycyjnej – faktura VAT w formie papierowej.

Niezależnie od wybranej formy, faktury wysyłane są w postaci pliku PDF na adres mailowy podany przy rejestracji danych. Faktura trafia na skrzynkę mailową w ciągu maksymalnie 24 godzin. Faktura będzie wystawiana automatycznie po każdym dokonanym zasileniu dla każdego zarejestrowanego telefonu. Więcej informacji dotyczących usługi znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://zasilenia.faktura.pl.

Usługa otrzymywania faktur za doładowania telefonów jest całkowicie bezpłatna!

Wystawcą faktury jest spółka Blue Media SA z siedzibą w Sopocie przy ulicy Haffnera 6, obsługująca proces doładowań telefonów komórkowych w Nadnoteckim Banku Spółdzielczym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

    Prosimy, przepisz KOD:  captcha

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.