Paybynet

Paybynet to bezpieczna i ogólnodostępna usługa płatności internetowych, umożliwiająca realizacje transakcji o dowolnej porze, bez opłat, w ponad 500 sklepach internetowych.

Aby zapłacić poprzez Paybynet, wystarczy wybrać w sklepie internetowym jako formę płatności „Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Usługa umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową. Dzięki Paybynet-owi możliwe jest także wnoszenie opłat administracyjnych i skarbowych online.

Zalety produktu:

  • Bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej
  • Szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje Krajowa Izba Rozliczeniowa)
  • Wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu znika ryzyko pomyłki przy ich wprowadzaniu
  • Możliwość zapłaty kartą kredytową w ramach usługi Paybynet
kir paybynet w nadnoteckim banku spółdzielczym
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

    Prosimy, przepisz KOD:  captcha

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.