PayU

PayU to lider płatności internetowych w Polsce. Działa w 16 krajach na 4 kontynentach. Oferuje ponad 250 różnych kanałów płatności. Dzięki usłudze PayU klienci Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego mogą w prosty i bezpieczny sposób płacić za zakupy w sklepach internetowych i platformach aukcyjnych.

Aby zapłacić poprzez PayU, wystarczy wybrać w sklepie internetowym lub serwisie aukcyjnym jako formę płatności „PayU”, zalogować się do swojej bankowości internetowej lub podać dane karty i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Usługa umożliwia płatność przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą.

Zalety produktu:

  • Bezpieczeństwo płatności – Program Ochrony Kupujących PayU to 100% pewności, że odzyskasz pieniądze w przypadku nieudanej transakcji
  • Zakupy na raty – PayU umożliwia rozłożenie płatności za zakupy internetowe na raty
  • Możliwość wyboru – z PayU możesz zapłacić przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą
  • Wygoda – Usługa PayU Express umożliwia płatności internetowe w 0,5 s – bez wpisywania danych karty i logowania do banku
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz

    Prosimy, przepisz KOD:  captcha

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, 89-340 Białośliwie, ul. Kościuszki 41, zarejestrowany pod nr KRS 0000103753 w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, NIP 764-00-07-285, Regon 000580687, – administratora danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922, wraz z późn. zm.) w celach marketingowych.