Paybynet

Paybynet to bezpieczna i ogólnodostępna usługa płatności internetowych, umożliwiająca realizacje transakcji o dowolnej porze, bez opłat, w ponad 500 sklepach internetowych.

Aby zapłacić poprzez Paybynet, wystarczy wybrać w sklepie internetowym jako formę płatności „Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Usługa umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową. Dzięki Paybynet-owi możliwe jest także wnoszenie opłat administracyjnych i skarbowych online.

Zalety produktu:

  • Bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej
  • Szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje Krajowa Izba Rozliczeniowa)
  • Wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu znika ryzyko pomyłki przy ich wprowadzaniu
  • Możliwość zapłaty kartą kredytową w ramach usługi Paybynet
kir paybynet w nadnoteckim banku spółdzielczym
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZADAJ PYTANIE

Wypełnij formularz